به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ حمید جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان روز گذشته در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بیرجند حضور یافت .

دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال 97 به ریاست استاندار خراسان جنوبی و با موضوع بررسی و تصویب شاخص های توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان در سال جاری و نیز تصویب اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی در محل سالن جلسات حوزه استاندار برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ تعیین سهم شهرستان ها از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی و اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور و بررسی مصوبات کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی، تعیین نسبت شهری به روستایی توزیع عوارض افزوده و نیز بررسی ناحیه صنعتی باغستان و ناحیه صنعتی IT استان از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

بر پایه این گزارش در پایان این جلسه ، استاندار در این جلسه با اشاره به اهمیت بهره گیری هرچه بیشتر از منابع و اعتبارات ملی کشور و نیز پیگیری موضوع انتقال آب به استان به عنوان کلید توسعه خراسان جنوبی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا در جذب به موقع اعتبارات و بهره گیری هر چه صحیح تر از اسناد خزانه اسلامی کوشا باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ جلسه جمع بندی و اولویت بندی پروژه های سفر ریاست محترم جمهور در استان؛ با حضور ریاست سازمان، مشاوران سازمان برنامه و بودجه کشور، کارشناسان معاونت برنامه ریزی و بودجه و مدیریت نظام فنی و اجرایی در محل سالن جلسات شهید بهشتی برگزار گردید.

ضوابط اجرايي قانون بودجه سال ۹۷ كل كشور كه توسط هيات وزيران به تصويب رسيده بود، از سوي اسحاق جهانگيري معاون اول رييس‌جمهور براي اجرا ابلاغ شد.

به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، براي دسترسي به متن جزئيات ضوابط اجرايي بودجه سال ۹۷ كل كشور اينجا كليك كنيد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ حمید جهانشاهی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان در کارگروه استاني ساماندهي گلزار مطهر شهدا حضور یافت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این کارگروه اظهار داشت: دستگاه هاي ذي ربط بايد اعتبارات قابل قبولي را به منظور ساماندهي گلزار شهدا در نظر گرفته و اين مهم را در اولويت کارهاي خود قرار دهند.

سيد مجتبي علوي مقدم، با اشاره به اينکه برکت و شأن نظام مقدس جمهوري اسلامي به خون شهدا است، اظهار داشت: اگر براي تكريم و زنده نگهداشتن نام و ياد شهدا كم كاري و يا كم توجهي صورت گيرد در واقع در حق خود و نظام ظلم شده است.

وی با بیان اینکه هر چه براي شهدا و خانواده هاي اين عزيزان خدمت ارائه شود، نخواهيم توانست پاسخگوي ايثار و فداکاري آن ها باشيم، افزود: جلسه کارگروه بايد حداقل به صورت فصلي برگزار شود و در اين خصوص كميته اي فني ذيل آن نيز تشكيل گردد. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، با اشاره به اينکه ليست گلزارها و نيازهاي آن ها بايد از سوي بنياد شهيد استان احصاء و به دستگاه هاي مربوطه ارائه شود، گفت: دستگاه هاي زير مجموعه موظفند از اعتبارات خود براي ساماندهي گلزارهاي نيمه تمام اختصاص دهند.

علوی مقدم، با بیان اینکه دفتر امور شهري و شوراها و نيز دفتر روستايي استانداري بايد نظارت کامل بر ساماندهي گلزار شهدا داشته باشند، عنوان کرد: خدمت به شهداء تكليفي شرعي است كه تمامي مسئولان بايد بر اين مهم اهتمام ويژه اي داشته باشند.